Gmina Gidle
czwartek 23 listopada 2017 r., imieniny obchodzą: Adela, Felicyt
BIP

Strona główna » Aktualności » Zawiadowmienie Wójta Gminy Gidle w sprawie ...

Zawiadowmienie Wójta Gminy Gidle w sprawie konsultacji Projektu Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gidle

wielkość tekstu:A | A | A

Wójt Gminy Gidle zawiadamia, że w dniu 30 listopada 2012r. zostało podpisane Zarządzenie nr 67/2012 z dnia 30 listopada 2012r Wójta Gminy Gidle: dotyczące przeprowadzenia konsultacji projektu Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gidle. Wójt Gminy w związku ze zmianami ustawy z dnia 13 września 1996r., o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( Dz. U. z 2012r., poz. 391) przedstawia mieszkańcom do konsultacji projekt Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gidle. Celem konsultacji jest uzyskanie uwag i wniosków mieszkańców Gminy Gidle w powyższej sprawie oraz przedstawienie własnych opinii. Konsultacje dotyczą mieszkańców Gminy Gidle posiadających prawo wyborcze, którzy wpisani są do rejestru wyborców na obszarze, którego konsultacje przeprowadza się. Opinie można wyrazić na karcie konsultacyjnej dostępnej na stronie ( www.gidle.pl) oraz na spotkaniu z mieszkańcami  Gminy Gidle, które odbędzie się  w dniu 6 grudnia na sali GOK w Gidlach o godzinie 12.00, a także codziennie w Urzędzie Gminy   w Gidlach pokój nr 15 od poniedziałku do piątku w godzinach  8.00 do 14.00 od dnia  30 listopada 2012r., do dnia 14 grudnia 2012r.


   Wójt Gminy Gidle - mgr Krystyna KubasiakZarządzenie nr 67 z 2012r. Wójta Gminy Gidle z dnia 30 listopada 2012r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gidle oraz formularz konsultacji (doc)Projekt Uchwały w sprawie Regulaminu (doc)

czytano: 1957 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 01 grudnia 2012 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 5
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Akty prawne Samorząd Ekologia Urząd Gminy Gospodarka Powiat Radomszczański Władze Gminy dominikanie Gidle Projekty Unijne Gmina Inwestycje Gminne
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.