Gmina Gidle
poniedziałek 21 sierpnia 2017 r., imieniny obchodzą: Franciszek, Kazimiera
BIP

Strona główna » Aktualności » Piknik Sportowo-Rodzinny za nami!

Piknik Sportowo-Rodzinny za nami!

wielkość tekstu:A | A | A

W sobotnie popołudnie 20 sierpnia 2016r. na stadionie VIS w Gidlach odbył się kolejny już Piknik Sportowo-Rodzinny.Organizatorem imprezy była Gmina Gidle, Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach oraz Stowarzyszenie Centrum Pomocy Panaceum. Imprezę prowadziła p. Aneta Dębska, a  rozpoczęła się ona Turniejem Piłki Nożnej Sołectw. Wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

 

 

I miejsce sołectwo Gidle

II miejsce sołectwo Ludwików

III miejsce sołectwo Piaski

IV miejsce sołectwo Ruda

V miejsce sołectwo Graby

VI miejsce sołectwo Gowarzów

Oprócz darmowych kiełbasek oraz zupy grzybowej i pysznych pączków ufundowanych przez Stowarzyszenie Panaceum nie brakowało również innych gastronomicznych pyszności. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję aktywnie uczestniczyć w różnorodnych zabawach i konkursach podczas programu rozrywkowego "Akademia Pana Kleksa". Przedstawicielki  Fit and Jump z Radomska zaprezentowały formę ćwiczeń fizycznych łączącą w sobie wysiłek z dobrą zabawą. Kolejnym punktem pikniku był koncert zespołu rockowego Eddie, który dostarczył nam dużą dawkę pozytywnej scenicznej energii.Czas imprezy umilały również występy wokalistów Studia Piosenki GOK z Gidel.Sympatycy Orkiestry Dętej z Gidel pod batutą p. Karola Pospieszalskiego mogli wysłuchać pięknego koncertu złożonego z popularnych melodii muzyki rozrywkowej.Doskonałą zabawę nie tylko podczas tańca, ale również  podczas wspólnego śpiewania zapewnił koncert Biesiady Polskiej, na którym wysłuchaliśmy najbardziej popularnych pieśni ludowych z różnych regionów kraju.

Gwiazdą wieczoru był zespół FAJTERS, który w swoich kompozycjach nawiązuje do kilku gatunków muzyki tanecznej, między innymi disco, dance ale również do rodzimego folku.Piknik zakończył się wspólną zabawą przy muzyce DJ Adama Karaska.

poprzednia strona|1|2|3|4| z   4następny|ostatnia

czytano: 2629 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 22 sierpnia 2016 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

W miejscowościach naszej gminy znajdują się zabytkowe układy urbanistyczne oraz zabytki sztuki ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 3
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

dozynki Gidle Urząd Gminy Inwestycje Gminne Samorząd dominikanie Ekologia Akty prawne Gmina Gospodarka Władze Gminy Powiat Radomszczański
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.