Gmina Gidle
piątek 23 marca 2018 r., imieniny obchodzą: Pelagii, Feliksa
BIP

Strona główna » Aktualności » Projekt "Partycypacja w planowaniu przestrzennym"

Projekt "Partycypacja w planowaniu przestrzennym"

wielkość tekstu:A | A | A

Nasza Gmina przystąpiła do projektu "Partycypacja w planowaniu przestrzennym". W związku z  tym powołany został zespół roboczy ds. konsultacji społecznych. Konsultacjom poddana zostanie zmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. W dniach 27-28 września 2016r. w miejscowości Dubiecko odbyło się szkolenie dla członków zespołów roboczych, którego celem było zapoznanie z istotą działań partycypacyjnych oraz najnowszymi tendencjami w tym zakresie. Inicjatorem projektu jest Fundacja Inicjatyw Menedżerskich z Lublina. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Na przełomie października i listopada, przy udziale specjalistów z dziedziny planowania przestrzennego i partycypacji, opracowany zostanie szczegółowy harmonogram konsultacji. Zakończenie pierwszego etapu projektu, w którym uczestniczy 25 gmin przewidziane jest na koniec 2017r.

czytano: 924 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 29 września 2016 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 8
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

dominikanie Projekty Unijne Inwestycje Gminne Gmina Urząd Gminy Gospodarka Ekologia Powiat Radomszczański Władze Gminy Gidle Samorząd dozynki
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.